Najděte balanc ve všech oblastech svého života..

Často mě navštěvují klienti, kteří se cítí jako uvíznutí ve své životní situaci. Mají pocit, že svůj život nemají pod kontrolou, že jsou uvězněni v práci, která je nebaví, vztazích které je nenaplňují, přešlapují na místě a neví, jak se posunout dál, opakují se jim stále ty stejné vzorce chování. Mnohdy prožívají životní krizi a hledají motivaci a vnitřní sílu zlepšit svůj život.

Mojí snahou je nabídnout klientům prostor k tomu, aby se mohli na chvíli zastavit, utřídit si myšlenky, nahlédnout sami do sebe a nalézt vlastní klíč k řešení své životní situace.

V životě je třeba hledat rovnováhu mezi tím, co přijímáte a co dáváte…

Možnosti

Životní Koučink

Životní koučink napomáhá lépe se zorientovat v obtížných situacích, porozumět souvislostem v oblastech vašeho života, ustanovit si svůj záměr a najít cestu k jeho dosažení. Vede k postupnému zlepšení vztahu k sobě i k ostatním lidem.

Profesní a osobní rozvoj

Je to cesta k sobě. Objevíte vaše vnitřní zdroje a potenciál, naleznete své talenty, uvolníte nefunkční vzorce ukryté hluboko ve vašem nevědomí. Ujasníte si své hodnoty a priority.  Zjistíte, jak se nebát dělat změny a jak efektivně řešit konfliktní situace.

NLP

Základní myšlenka tkví v tom, že v naší mysli si vytváříme jakési vnitřní mapy–programy, se kterými je možné se naučit pracovat.

Kdo jsem já

Pomáhám lidem najít cestu k sobě samým a ke spokojenému životu. Zjistěte více o mém vzdělání, zkušenostech a praxi..

Co je to koučink?

Rozhovor v příjemném a bezpečném prostředí. Hodně se vás ptám a mnohdy pokládám otázky, na které teprve nalézáte odpovědi. Často už vše víte, jen se potřebujete ve svém názoru a rozhodování ujistit a utřídit si co skutečně chcete a jaké kroky jsou pro dosažení cíle ty správné. V rozhovoru jsme si rovni. Nehodnotím, neposuzuji a už vůbec neodsuzuji nikoho za situaci, ve které se nachází. Neradím vám, jak svou situaci máte vyřešit, ale s pozice nestranného pozorovatele vás provázím otázkami k nalezení vlastního řešení nebo zjištění tzv. AHA momentu.

Co je to NLP

Neuro Lingvistické Programování

Říkám tomu hra na schovávanou. Na všechny naše otázky dávno známe odpovědi. Jenže ty jsou mnohdy dobře schované v našem nevědomí a nám se je většinou nechce hledat. Ale když je to hledání tak trochu zábavné, což u mnohých technik NLP zábava je, tak nás to pátrání baví. Důležité pro nalezení toho, co hledáme, je setřást předponu NE a zaměřit se na to co CHCEME. Pak je možné projít bránou nevědomí a uvědomit si (vyzvednout) tak odpovědi na svoje otázky, najít řešení, nalézt svůj talent a mnoho dalších pokladů.

Osobní a profesní rozvoj

Jako váš osobní kouč vás provedu cestou k vnitřní spokojenosti, nalezení smyslu života, vlastního talentu, sebepoznání, láskyplných vztahů a rodinné harmonie. Pomohu vám nalézt vnitřní motivaci, pro dosažení lepších pracovních výsledků, objevit nové vize a nastartovat či rozvinout vlastní projekty. Naučíte se lépe hospodařit s časem a také zjistíte, jak správně řešit konfliktní situace, jak motivovat sebe i zaměstnance a jak se nebát dělat změny.

Přínos koučování je velmi individuální a závisí na tématech, se kterými chcete pomoci.

Ráda podpořím ty, kteří chtějí růst a sílit.

Jak to probíhá

Sjednáte si se mnou schůzku. Nejlépe když mi zavoláte nebo napíšete e-mail.

Sejdeme se buď v mé poradně, on-line z pohodlí domova, nebo třeba v parku, pokud preferujete pohyb a neutrální půdu pod nohama.

První setkání rozhoduje o tom, jestli nám to spolu bude ladit. Je to totiž jako v partnerství, buď přeskočí jiskra, nebo ne. Když přeskočí, je to klíčový okamžik pro další spolupráci.

Nevadí, pokud nemáte jasno v tom, co konkrétně potřebujete změnit. Víte jen, že se chcete cítit lépe. Pro začátek to stačí. Budu se vás ptát a pozorně naslouchat. Vhodně položenými otázkami vám vaše téma vyplyne na povrch a vy si uvědomíte, ve které oblasti života se chcete posunout.

Kolik to stojí

První setkání neplatíte.

Seznámíme se, ujasníte si téma a určíme dostatečný časový horizont k procesu změny, nebo dosažení vašeho záměru.

Většinou se potkáváme v intervalu jedenkrát za 14 dní.

Cena za 90minutovou konzultaci je stanovena na 1 500 Kč, ale její hodnota pro váš život může být nevyčíslitelná.

Změna myšlení je proces, který nelze urychlit. Mozek je neuro-plastický a potřebuje trénovat jako každý jiný sval, proto doporučuji více sezení. Optimálně 3-5.

Jako závazek, že to, co začnete, dotáhnete také do konce, jsem pro vás vytvořila balíčky.

Balíčky

Po dohodě preferuji platbu poslat před zahájením konzultace na bankovní účet č. 206317302/0600.

Váš příběh mě zajímá

Chcete něco v životě změnit? Napište mi, co vás trápí nebo s čím si nevíte rady. Ráda se vám budu věnovat.

Nebo mi zavolejte a rovnou si domluvíme schůzku:

(+420) 792 333 149