Najděte balanc ve všech oblastech svého života..

Často mě navštěvují klienti, kteří se cítí jako uvíznutí ve své životní situaci. Mají pocit, že svůj život nemají pod kontrolou, že jsou uvězněni v práci, která je nebaví, vztazích které je nenaplňují, přešlapují na místě a neví, jak se posunout dál, opakují se jim stále ty stejné vzorce chování. Mnohdy prožívají životní krizi a hledají motivaci a vnitřní sílu zlepšit svůj život.

Mojí snahou je nabídnout klientům prostor k tomu, aby se mohli na chvíli zastavit, utřídit si myšlenky, nahlédnout sami do sebe a nalézt vlastní klíč k řešení své životní situace.

V životě je třeba hledat rovnováhu mezi tím, co přijímáte a co dáváte…

Možnosti

Životní Koučink

Životní koučink napomáhá lépe se zorientovat v obtížných situacích, porozumět souvislostem v oblastech vašeho života, ustanovit si svůj záměr a najít cestu k jeho dosažení. Vede k postupnému zlepšení vztahu k sobě i k ostatním lidem.

Rodinné konstelace

Naše životní cesta je silně ovlivňována událostmi a vzorci z rodinné historie, které se nevědomě přenášejí z generace na generaci. Pochopení těchto rodinných dynamik může být klíčem k transformaci a uzdravení vztahů v rámci rodiny i mimo ni, včetně partnerských vztahů. [4]

NLP

Základní myšlenka tkví v tom, že v naší mysli si vytváříme jakési vnitřní mapy–programy, se kterými je možné se naučit pracovat.

Kdo jsem já

Pomáhám lidem najít cestu k sobě samým a ke spokojenému životu. Zjistěte více o mém vzdělání, zkušenostech a praxi..

Co je to koučink?

Rozhovor v příjemném a bezpečném prostředí. Hodně se vás ptám a mnohdy pokládám otázky, na které teprve nalézáte odpovědi. Často už vše víte, jen se potřebujete ve svém názoru a rozhodování ujistit a utřídit si co skutečně chcete a jaké kroky jsou pro dosažení cíle ty správné. V rozhovoru jsme si rovni. Nehodnotím, neposuzuji a už vůbec neodsuzuji nikoho za situaci, ve které se nachází. Neradím vám, jak svou situaci máte vyřešit, ale s pozice nestranného pozorovatele vás provázím otázkami k nalezení vlastního řešení nebo zjištění tzv. AHA momentu.

Co je to NLP

Neuro Lingvistické Programování

Říkám tomu hra na schovávanou. Na všechny naše otázky dávno známe odpovědi. Jenže ty jsou mnohdy dobře schované v našem nevědomí a nám se je většinou nechce hledat. Ale když je to hledání tak trochu zábavné, což u mnohých technik NLP zábava je, tak nás to pátrání baví. Důležité pro nalezení toho, co hledáme, je setřást předponu NE a zaměřit se na to co CHCEME. Pak je možné projít bránou nevědomí a uvědomit si (vyzvednout) tak odpovědi na svoje otázky, najít řešení, nalézt svůj talent a mnoho dalších pokladů.

Rodinné konstelace

Naše životní cesty jsou silně ovlivněny událostmi a vzorci z rodinné historie. Tento koncept je známý jako „fenomenologické rodinné zákony“ tyto zákony ovlivňují naše chování a rozhodování, často i nevědomě.

 Rodinné konstelace  jsou založeny na předpokladu, že každá rodina má svůj vlastní neviditelný systém, který ovlivňuje chování jednotlivých členů. Tento systém zahrnuje nejenom ty, kteří jsou přítomni, ale také ty, kteří v minulosti odešli nebo byli vyloučeni.  V rámci této sítě existují neviditelné loajality, nevědomé věrnosti a tajemství, které mohou ovlivňovat naše životy.

V rámci rodinných konstelací je často klíčovým prvkem postavení členů rodiny a jejich interakce během terapie. Tím se umožňuje vizualizace a porozumění skrytým vzorcům a dynamikám v rodinném systému.

Pokud jsou v rodinném systému narušeny vztahy, mohou se tyto nevědomé dynamiky projevit i v partnerských vztazích jednotlivých členů. Například, pokud má člověk nevyřešené konflikty nebo trauma s rodiči, může se to projevit v jeho partnerském vztahu nebo ve vztahu k jeho vlastním dětem.

Jak to probíhá

Sjednáte si se mnou schůzku. Nejlépe když mi zavoláte nebo napíšete e-mail.

Sejdeme se buď v mé poradně, on-line z pohodlí domova, nebo třeba v parku, pokud preferujete pohyb a neutrální půdu pod nohama.

První setkání rozhoduje o tom, jestli nám to spolu bude ladit. Je to totiž jako v partnerství, buď přeskočí jiskra, nebo ne. Když přeskočí, je to klíčový okamžik pro další spolupráci.

Nevadí, pokud nemáte jasno v tom, co konkrétně potřebujete změnit. Víte jen, že se chcete cítit lépe. Pro začátek to stačí. Budu se vás ptát a pozorně naslouchat. Vhodně položenými otázkami vám vaše téma vyplyne na povrch a vy si uvědomíte, ve které oblasti života se chcete posunout.

Kolik to stojí

První setkání neplatíte.

Seznámíme se, ujasníte si téma a určíme dostatečný časový horizont k procesu změny, nebo dosažení vašeho záměru.

Většinou se potkáváme v intervalu jedenkrát za 14 dní.

Cena za 90minutovou konzultaci je stanovena na 1 500 Kč, ale její hodnota pro váš život může být nevyčíslitelná.

Změna myšlení je proces, který nelze urychlit. Mozek je neuro-plastický a potřebuje trénovat jako každý jiný sval, proto doporučuji více sezení. Optimálně 3-5.

Jako závazek, že to, co začnete, dotáhnete také do konce, jsem pro vás vytvořila balíčky.

Balíčky

Po dohodě preferuji platbu poslat před zahájením konzultace na bankovní účet č. 206317302/0600.

Váš příběh mě zajímá

Chcete něco v životě změnit? Napište mi, co vás trápí nebo s čím si nevíte rady. Ráda se vám budu věnovat.

Nebo mi zavolejte a rovnou si domluvíme schůzku:

(+420) 792 333 149